VoIP - telefonování přes internet

VoIP (Voice over IP) je služba přenosu hlasu po internetu, vycházející z možnosti IP protokolu.Tato moderní technologie umožňuje operátorům poskytovat hlasové služby zákazníkům bez potřeby budování kabelových přípojek a tím snížit náklady spojené s provozem pevné telefonních linek. Proto vám také můžeme nabídnout tyto služby za velice atraktivní ceny.

Žádné paušální poplatky

Oprostili jsme pevnou linku od jakýchkoliv nesmyslných paušálních poplatků. Zaplatíte pouze to, co provoláte. Ani korunu navíc. Pokud budete volat pouze v sítích VoIPex, ha-vel, CESNET, Fayn a jiných, nezaplatíte nic. Díky tomuto progresivnímu přístupu máte absolutní kontrolu nad náklady své telefonní linky.

Nižší poplatky za voláni do ČR i do zahraničí

Volání bude výrazně levnější. Více informací získáte v našem ceníku a ve srovnání poplatků s O2.

Veřejné telefonní číslo

Každá linka VoIP je identifikovaná vlastním telefonním číslem, podobně jako jste byli zvyklí doposud. Vaše linka je snadno dosažitelná z jakéhokoliv jiného telefonního přístroje, ať již mobilního nebo pevného. V případě, že si budete přát zachovat vaše stávající telefonní číslo - žádný problém, ale stojí to cca 3000Kč, nebo Vám zdarma přidělíme číslo nové.

Aktuální výpis hovorů

Okamžitý výpis volání a výše provolaného kreditu. Získáváte absolutní kontrolu nad svými hovory. To vše samozřejmě zdarma. Prostřednictvím online aplikace máte okamžitý přístup k vašemu výpisu z jakéhokoliv počítače, který je připojen k Internetu.

Kolik ušetříte?

1. Ušetříte paušální platbu za hlasový paušál (linku) O2.
2. Čím více voláte, tím víc peněz ušetříte - díky nižším poplatkům za minutu hovoru.