Satelitní technika

Instalace satelitních kompletů

Provádíme instalace satelitních kompletů jak u nás zakoupených, tak i kompletů pořízených jinde. Jsme taktéž schopni doplnit cokoliv z materiálu či příslušenství co není součástí Vašeho kompletu. Pokud si pořídíte satelitní komplet a potřebujete jej nainstalovat, neváhejte nás kontaktovat.

 

Nastavení paraboly

U většiny satelitních parabol je dobré jednou za čas provést kontrolu parametrů pro zabezpečení maximálního možného signálu. Nastavení paraboly by mělo být maximálně přesné a odráží se pak na výsledném chodu satelitních programů. Našim technikům pro maximální přesnost pomáhají profesionální měřicí přístroje.

 

Zaměřování signálu

V rámci našeho působení v Praze a okolí, na Berounsku Vám můžeme nabídnout zaměřování digitálního pozemního a satelitního signálu. Tuto službu ocení zvláště zákazníci v místě, kde je signál kolísavý či rušený cizími vlivy a hledají jiné vhodné umístění antény.

 

Individuální rozvody

V rámci instalace satelitní techniky jsme schopni zajistit zákazníkům jak novou kabeláž tak i výměnu původní za novou. V případě potřeby není problém kabeláž zavést do zdiva drážkováním nebo při povrchové instalaci lištováním.
 

Servis satelitní techniky

U většiny satelitních přijímačů jsme schopni provést i pozáruční opravu. Většinou se jedná o přehrání software či přímo zásah do elektroniky přístroje (nejčastěji pak zdrojové části). Pokud máte přijímač, který nefunguje, poptejte u nás možnost opravy.